A weboldal Internet Explorer böngészővel nem tekinthető meg!

| Ügyfélkapu

Karrier

HelpDesk munkatárs

Munkatársat keresünk költségvetési, illetve vállalati gazdálkodási információs rendszerek bevezetéséhez, teszteléséhez, üzemeltetéséhez kapcsolódó HelpDesk feladatok ellátására. HelpDesk munkatársaink saját fejlesztésű szakrendszereink felhasználói számára rendszerkezelési és szakmai támogatást nyújtanak.

Elvárások

  • költségvetési területen szerzett gazdálkodási, könyvelési tapasztalat
  • felhasználói szintű informatikai ismeretek
  • jó kommunikációs képesség
  • rugalmas munkavégzés
  • alapos, felelősségteljes feladatellátás

Előnyök

  • mérlegképes könyvelő végzettség
  • szakirányú (közgazdász, államigazgatási) egyetemi vagy főiskolai végzettség
  • közigazgatási ismeret és tapasztalat
  • OrganP vagy más gazdálkodási informatikai rendszer felhasználói szintű ismerete
  • angolnyelv-tudás
  • jogosítvány (B kategória)

Amit kínálunk

  • modern munkakörnyezet
  • családbarát munkahely
  • versenyképes juttatási rendszer
  • home office munkavégzési lehetőség, minden szükséges technikai eszközzel

    A feltölthető fájlok:

  • száma maximum 10db,
  • maximális mérete 8MB,
  • maximális összmérete 38MB,
  • megengedett kiterjesztése: pdf, doc, docx, odt.